LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

“LatRosTrans” kļūst par Ilgtspējas čempionu

Atpakaļ

“LatRosTrans” kļūst par Ilgtspējas čempionu

2015. gada 16. jūnijā / Ziņas

AS Ventspils nafta meitas uzņēmums SIA LatRosTrans šogad pakāpās uz sudraba kategoriju Ilgtspējas indeksā un saņēma Ilgtspējas čempiona apbalvojumu, demonstrējot visstraujāko izaugsmi visos indeksa kritērijos. SIA LatRosTrans otro gadu pēc kārtas piedalījās Ilgtspējas indeksā ar mērķi novērtēt savu korporatīvās atbildības un ilgtspējas sniegumu.

Dalība Ilgtspējas indeksā ir ļāvusi mums pašiem saprast tās jomas, kurās esam spēcīgi un tās, kurās nepieciešami uzlabojumi. Šī gada laikā esam daudz darījuši, lai pilnveidotu savu korporatīvās atbildības stratēģiju, Ilgtspējas indeksa rezultāti pierāda, ka eksperti to ir atzinīgi novērtējuši, informē SIA LatRosTrans valdes loceklis Igors Stepanovs.

SIA LatRosTrans vadītājs kā lielākos šī gada korporatīvās atbildības projektus min investīcijas izglītības jomā, piemēram, atbalstu Ēnu dienas 2015 norisē un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas dibināšanai.

Domājot ilgtermiņā par darbinieku pēctecību un apzinoties, ka uzņēmuma ikdienas darba nodrošināšanai ir nepieciešami inženieri, jau šodien investējām savos nākotnes darbiniekos un atbalstam projektus, kas aicina un palīdz jauniešiem studēt inženierzinātnes, skaidro Igors Stepanovs.

 Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau sesto gadu. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Par LatRosTrans

SIA LatRosTrans pieder divi Latvijas Republikas teritorijā esošie naftas cauruļvadi Polocka-Mažeiķi un Polocka-Ventspils, pa kuriem pēdējos gados tranzīta vajadzībām nafta nav pārvietota. Savukārt naftas produktu cauruļvads Polocka-Venstpils šobrīd joprojām aktīvi nodrošina dīzeļdegvielas piegādi.

SIA LatRosTrans ir Latvijas un Krievijas kopuzņēmums, kurā partneriem no Krievijas puses - akciju sabiedrībai Transņefteprodukt (Transņeft meitas uzņēmums) pieder 34% kapitāla daļu, bet akciju sabiedrībai Ventspils nafta (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) 66% kapitāla daļu.

Papildu informācija:

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv