LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

Ēnu diena “LatRosTrans”

Atpakaļ

Ēnu diena “LatRosTrans”

2016. gada 15. februārī / Ziņas

Šogad Ēnu dienā 10. februārī SIA “LatRosTrans” (LRT) lielākajā struktūrvienībā Ilūkstē inženierus vairāku stundu garumā pavadīja trīs ēnas no Latgales reģiona skolām. Ēnu dienā piedalījās Helēna Špakovska no Daugavpils Valsts ģimnāzijas 11. klases, ēnojot datorvadības tehnoloģiju inženieri Viktoru Šukstu, kā arī divi Vaboles vidusskolas 10. klases skolēni – Elvis Teniss un Guntars Veliks, ēnojot ekspluatācijas daļas mehānikas inženieri Armandu Bitneru.

“Otro gadu pēc kārtas LRT ir Ēnu dienu stratēģiskais atbalstītājs, un paši aicinām jaunos interesentus mūsu ikdienas gaitās, jo ticam, ka, redzot darba praktisko pusi un vidi, skolēni var gūt daudz labāku priekšstatu par profesiju. Skolas solā var gūt teorētiskās zināšanas, taču šis vislatvijas pasākums sniedz vērtīgas atziņas par to, kas var palīdzēt nākotnē kļūt par inženierzinātņu jomas profesionāli,” uzsver personāla vadītāja Marika Lapiņa

Diena sākās ar drošības instruktāžu uzņēmuma drošības daļas speciālistu izpildījumā. Skolēni uzzināja par LRT darbības jomu, uzņēmumā esošajiem amatu veidiem un darba ritmu. Dienas gaitā inženieri iepazīstināja jauniešus ar sava darba specifiku, izrādīja aprīkojumu un aparatūru gan biroja iekštelpās, gan arī LRT teritorijā. Skolēniem bija iespēja redzēt naftas produktu rezervuārus un cauruļvadus.

Jautāti, kāpēc izvēle krita par labu LRT, skolēni atbildēja, ka viņiem ir patiesa interese par inženieru profesijām un savu nākotni viņi vēlas saistīt tieši ar tām. Jauniešu zinātkāre un motivācija patiešām bija jūtama, jo dienas gaitā viņi aktīvi uzdeva jautājumus speciālistiem.