LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

LatRosTrans 2014.gada pirmajā ceturksnī transportējis 1,76 miljonus tonnu

Atpakaļ

LatRosTrans 2014.gada pirmajā ceturksnī transportējis 1,76 miljonus tonnu

2014. gada 8. aprīlī / Ziņas

SIA „„Ventspils nafta” termināls” šā gada pirmajā ceturksnī pārkrāvis 3,44 miljonus tonnu naftas un naftas produktu, savukārt SIA “LatRosTrans” naftas produktu transportēšanas apjoms sasniedza 1,76 miljonus tonnu, uzrādot otru labāko rezultātu pēdējo piecu gadu laikā.

Skaidrojot tirgus tendences un iezīmējot galvenos iemeslus, kas atstāja ietekmi uz darbības rezultātiem, AS “Ventspils nafta” grupas uzņēmumu vadība norāda, ka pirmā ceturkšņa rezultāti atspoguļo biznesa plānā ietverto un attaisno izvirzītās prognozes.

“Konkurence terminālu biznesā turpina pieaugt un šobrīd ir ļoti augsta – reģiona termināli aktīvi strādā pie tā, lai, piesaistot papildu apjomus, palielinātu naftas produktu plūsmu. Ukrainas spriedzes dēļ ir grūti izteikt prognozes par pamatdarbības rādītājiem visa gada griezumā – politiskā situācija joprojām ir saspringta un mēs rūpīgi sekojam līdzi notikumu attīstībai,” norāda SIA „„Ventspils nafta” termināls” ģenerāldirektors Lars Panclafs.

Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA „„Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.

Papildu informācija:

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

www.vnafta.lv