LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

LatRosTrans atzīts par lielāko nodokļu maksātāju Latgalē

Atpakaļ

LatRosTrans atzīts par lielāko nodokļu maksātāju Latgalē

2016. gada 4. aprīlī / Ziņas

Ceturtdien, 31. martā, SIA “LatRosTrans” (LRT) saņēma apbalvojumu kā 2015. gada lielākais nodokļu maksātājs Latgalē, veicot iemaksas valsts budžetā nepilnu 9 miljonu eiro apmērā. Balvu pasniedza finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone ikgadējā nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākumā.

“Latgales reģionā ir izvietotas divas uzņēmumam nozīmīgas naftas pārsūknēšanas stacijas – “Ilūkste” un “Skrudaliena”, tāpēc esam patiesi gandarīti saņemt šo apbalvojumu. Tas ir ne vien apliecinājums uzņēmuma atbildīgai pienākuma izpildei pret valsti, bet arī ieguldījumam Latgales reģiona un tā iedzīvotāju labklājības veicināšanai,” uzsver LRT padomes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola apbalvošanas ceremonijā norādīja, ka ir gandarīta un pateicīga par ikvienu lielo nodokļu maksātāju, kuru pasākumā varēja godināt. "Katrs godprātīgi nodokļos samaksātais eiro cents tiek novirzīts tādām jomām kā drošība, izglītība un veselības aprūpe, veicina iedzīvotāju sociālo labklājību un valsts konkurētspēju. Ceru, ka lielo nodokļu maksātāju neatlaidīgais un godprātīgais darbs kalpos kā uzticams paraugs citiem nodokļu maksātājiem, apliecinot, ka ar atbildīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi tiek stiprināta stabila valsts attīstība," sacīja Dana Reizniece-Ozola. 

Rīgas un tā plānošanas reģiona lielākais nodokļu maksātājs 2015. gadā ir SIA "Statoil Fuel & Retail Latvia", Kurzemes reģionā - SIA "Evija", Zemgalē - SIA "Astarte-Nafta" un Vidzemē - AS "Cēsu alus". Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau deviņpadsmito gadu. Svinīgajā pasākumā piedalījās Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā pārstāvji.