LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

“LatRosTrans” iecelts jauns vadītājs

Atpakaļ

“LatRosTrans” iecelts jauns vadītājs

2015. gada 19. novembrī / Ziņas

No 2015. gada 16. novembra SIA “LatRosTrans” valdes locekļa pienākumus sācis pildīt Dmitrijs Barkovs (Dmitry Barkov). Iepriekš Barkovs vairāk nekā 23 gadus strādājis vairākos ar naftas produktu un gāzes transportēšanu saistītos starptautiskos uzņēmumos un kopš 2009. gada atradies arī SIA “LatRosTrans” padomē.

“Dmitrijs Barkovs kā vadītājs būs labs papildinājums “LatRosTrans” komandai viņa starptautiskās profesionālās pieredzes dēļ. Dažādo ģeopolitisko un naftas tranzīta biznesa izaicinājumu pilnajā laikā Barkova praktiskās zināšanas un vadītāja spējas būs tieši tas, kas uzņēmumam un visai “Ventspils nafta” grupai ir nepieciešams,” norādīja “LatRosTrans” padomes priekšsēdētājs un AS “Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Svarīgākais uzdevums jaunā vadītāja Dmitrija Barkova skatījumā ir turpināt nodrošināt pasaules standartiem atbilstošu naftas produktu transportēšanas drošību, augstu pakalpojumu kvalitāti un optimālus piegādes termiņus.

Jaunais uzņēmuma vadītājs izglītību ieguvis Maskavas Humanitāro zinātņu institūtā, kā arī pilnveidojis savas zināšanas gan ASV Sirakūzas universitātes Maksvela skolā, gan arī Maskavas Valsts universitātē.