LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

LatRosTrans realizē nozīmīgu personāla vadības biznesa procesa inovāciju

Atpakaļ

LatRosTrans realizē nozīmīgu personāla vadības biznesa procesa inovāciju

2013. gada 9. septembrī / Ziņas

Lielākais Latvijas un Krievijas kopuzņēmums Baltijas valstīs – SIA LatRosTrans (LRT) ir veiksmīgi pabeidzis ilgtermiņa projektu, ieviešot izkliedēta darbaspēka vadības instrumentu - HRB Portālu http://www.agroup.lv/hrb-portal-en/. Risinājums palīdzēs pārvaldīt komplicētu un plaša apjoma informāciju par darbiniekiem, kas ir izkliedēti vairākās ģeogrāfiskās lokācijās. Personāla vadības procesi tagad ir automatizēti un dod iespēju darbiniekiem attālināti piekļūt HRB portālam  24 stundas diennaktī. Papildus tam HRB portāls ievērojami samazinās papīra dokumentu plūsmu un personāla vadības un grāmatvedības darbinieku darba noslodzi.

Šobrīd LRT ieviestais risinājums raksturojas ar visplašāko funkcionalitāti Baltijas valstīs. Tā ietver tādus HRB portāla funkcionalitātes moduļus kā darbinieka pašapkalpošanos, grafikus un tabeles, pamata personāla vadības procesus un auto transporta pārvaldības moduli. HRB Portāla ieviešana nodrošinās LRT būtiskus ieguvumus personāla procesu pārvaldībā.

„Darbinieki mums ir svarīga prioritāte, tādējādi pārdomāti personāla vadības risinājumi mums ir neatņemama daļa no efektīviem LRT saimnieciskās darbības atbalsta procesiem. Papildus tādiem HRB Portāla netaustāmiem ieguvumiem kā uzlabota darbinieku motivācija un apmierinātība, mēs redzam būtiskus finansiālos ietaupījumus, jo patērētais laiks administratīvo procesu administrēšanā ievērojami samazināsies. Sekmīgi paveikts projekts dod mums stabilu pamatu mūsu HRB portāla attīstībai nākotnē, un arī turpmāk esam gatavi sadarboties ar AGroup www.agroup.lv profesionāļu komandu”, piebilst LRT Valdes loceklis Igors Stepanovs.

SIA LatRosTrans ir vienīgais naftas produktu transportēšanas uzņēmums Latvijā, kas nodrošina dīzeļdegvielas transportēšanu pa maģistrālo cauruļvadu no Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij. LRT nodarbina vairāk kā 200 darbinieku. Uzņēmums strādā ar ģeogrāfiski izkliedētu darbaspēku un struktūrvienībām, nodrošinot naftas produktu plūsmas uzskaiti, to uzglabāšanu un transportēšanu. Struktūrvienības ir izvietotas vairākās vietās gar cauruļvadiem, tādējādi tām ir nepieciešami visaptveroši moderni tehnoloģiski risinājumi nepārtrauktai kompānijas darbības nodrošināšanai.

AGROUP ir viens no līderiem personāla vadības un algu aprēķina risinājuma izstrādātājiem Austrumeiropā. AGroup produkti palīdz racionalizēt un vienkāršot sarežģītus procesus kā arī palielināt produktivitāti simtiem kompānijām 22 valstīs. AGroup ir vairāk kā 300 klientu bāze, starp kuriem ir vairākas labi pazīstamas multinacionālas kompānijas tādas kā DHL, AIG, British Petroleum, Phillips, Sony, Citi Group un citas. 2011.gadā Baltijas valstu vadošais riska kapitāla investors BaltCap veica 1,5 miljonus eiro investīcijas, tādējādi spēcinot AGroup produktu izstrādes un mārketinga aktivitātes.