LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

Par LatRosTrans padomes priekšsēdētāju kļūst Roberts Kirkups

Atpakaļ

Par LatRosTrans padomes priekšsēdētāju kļūst Roberts Kirkups

2013. gada 6. augustā / Ziņas

SIA LatRosTrans (LRT) dalībnieki ievēlējuši jaunu uzņēmuma padomi un par jauno padomes priekšsēdētāju kļuvis Roberts Kirkups. Pārēji LRT padomes locekļi pārvēlēti uzņēmuma padomē bez izmaiņām –  padomes priekšsēdētāja vietnieks ir Vitālijs Kisenko, bet padomes locekļi  Mihails Dvoraks, Olga Kurenkova, Nafiseta Neguča, Dmitrijs Vinogradovs, Dmitrijs Barkovs un Vladimirs Nazarovs. 

1.septembrī Roberts Kirkups oficiāli stāsies arī AS “Ventspils nafta” valdes priekšsēdētāja amatā. „Ventspils nafta” ir „LatRosTrans” lielākais akcionārs, kam pieder 66% no uzņēmuma kapitāla daļu.

 

Par LatRosTrans

SIA LatRosTrans pieder divi Latvijas Republikas teritorijā esošie naftas cauruļvadi – Polocka-Mažeiķi un Polocka-Ventspils, pa kuriem pēdējos gados tranzīta vajadzībām nafta nav pārvietota. Savukārt naftas produktu cauruļvads Polocka-Venstpils šobrīd joprojām aktīvi nodrošina dīzeļdegvielas piegādi.

SIA LatRosTrans ir Baltijas valstīs lielākais Latvijas un Krievijas kopuzņēmums, kurā partneriem no Krievijas puses - akciju sabiedrībai Transņefteprodukt (Transņeft meitas uzņēmums) pieder 34% kapitāla daļu, bet akciju sabiedrībai Ventspils nafta (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) – 66 kapitāla daļu %.