LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

SIA “LatRosTrans” šā gada pirmajā ceturksnī transportēja 932 tūkstošus tonnu naftas produktus

Atpakaļ

SIA “LatRosTrans” šā gada pirmajā ceturksnī transportēja 932 tūkstošus tonnu naftas produktus

2018. gada 27. aprīlī / Ziņas

Šā gada pirmajā ceturksnī pa SIA "LatRosTrans" cauruļvadu tika transportēti 932 tūkstoši tonnu naftas produkti, kas ir par 38% mazāk, salīdzinot ar atbilstošu periodu 2017. gadā. Savukārt, ja salīdzina ar 2017. gada ceturto ceturksni, kad tika transportēts 541 tūkstotis tonnu, pieaugums vērojams 72% apmērā. 

Pirmā ceturkšņa darbības rezultāti ir skaidrojami ar objektīvu kopējo kravu apjomu kritumu Baltijas valstīs, īpaši no Krievijas. Transportēto Krievijas naftas produktu apjomu samazinājums daļēji pamatojams ar galveno kravu plūsmu pārorientēšanu uz Krievijas jūras ostām, ar ģeopolitiskiem aspektiem, tāpat arī ar iekšējām pārmaiņām Krievijas naftas produktu tirgū. 

Uzņēmuma vadība norāda, ka, neraugoties uz esošo konkurenci un tendenci samazināt kravu plūsmu pa cauruļvadiem, LRT tomēr ir izdevies noturēt viszemāko un izdevīgāko cenu kravu transportēšanai virzienā uz Ventspils brīvostu. Šobrīd kompānijas galvenās prioritātes ir apturēt kravu apjomu samazināšanos, saglabāt pienācīgu tehnisko stāvokli aprīkojumam un novērst zādzības no kompānijas cauruļvadiem.