LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

Sadarbības partneri

Sadarbība ar (LAĶĪFA)

SIA „LatRosTrans” sadarbojas ar Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju (LAĶĪFA) projekta „Latvijas ķīmijas un ar to saistītajās nozarēs nodarbināto apmācības kvalifikācijas celšanai, konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū un uzņēmēju konkurētspējas veicināšanai” īstenošanā, lai celtu  darbinieku kvalifikāciju nozarei svarīgās jomās.

Līgumu par projekta realizāciju LAĶĪFA noslēgusi ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru 2011. gada 06. janvārī. Līguma numurs L‑APA-10-0025. Projekta īstenošana turpināsies līdz 2015. gada 01. jūnijam.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu. 

 

Ieguldījums Tavā nākotnē!

31.05.2013.  noslēgts Partnerības līgums ar Biedrību "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera" par sadarbību kopīga ES Struktūrfondu projekta realizāciju programmā "Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurentspējas veicināšanai-atbalsts partnerībā organizētām apmācībām" realizācijā.

Ieguldījums Tavā nākotnē!

Biedrība „Latvijas Loģistikas asociācija” ir noslēgusi 12.01.2011.g. līgumu Nr.  L-APA-10-0026 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”par projekta „Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Projekta ietvaros SIA „LatRosTrans” veiks savu darbinieku apmācību.