LatRosTrans
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 

Par LatRosTrans

LatRosTrans

SIA “LatRosTrans” (LRT) ir vienīgais naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmums, kas nodrošina dīzeļdegvielas transportēšanu pa maģistrālo cauruļvadu no Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij. LRT lielākais dalībnieks ir akciju sabiedrība “Latvijas kuģniecība”, kurai pieder 66% LRT kapitāla daļas.

 

LRT strādā augsta līmeņa profesionāļi, kas regulāri papildina zināšanas savā jomā. Darbinieku augstā kvalifikācija un darba pieredze apvienojumā ar nozīmīgām investīcijām attīstībā ļauj LRT klientiem nodrošināt visaugstāko tranzītpakalpojumu kvalitāti, precizitāti un uzticamību.

 

Uzņēmuma īpašumā esošo maģistrālo cauruļvadu kopgarums Latvijas teritorijā pārsniedz 780 km, kopējā naftas un naftas produktu cauruļvada ietilpība ir 242819 m3. Naftas produktu cauruļvads Polocka–Ventspils aktīvi nodrošina dīzeļdegvielas piegādi, tā caurlaides spēja ir līdz astoņiem miljoniem tonnu gadā. Pa LRT piederošajiem naftas cauruļvadiem Polocka–Mažeiķi un Polocka–Ventspils nafta pēdējos gados netiek pārvietota. No 2010. gada noris Polockas–Ventspils naftas cauruļvada atbrīvošana no naftas, attīrīšana un konservācija, lai piemērotu to jaunām biznesa perspektīvām. LRT pieder arī naftas produktu terminālis Ilūkstē ar 160 000 m3 ietilpību.

Vīzija

Mēs vēlamies strādāt biznesa vidē, kur lēmumus nosaka transporta pakalpojumu kvalitāte, nevis politika. Mēs gribam maksimāli novērst nelikumīgo pieslēgšanos naftas produktu cauruļvadam, kas rada zaudējumus uzņēmumam un Latvijas valstij, kā arī kaitē apkārtējai videi.

Misija

Mēs transportējam naftas produktus, ievērojot maksimāli saudzīgu attieksmi pret vidi. Mēs strādājam saskaņā ar pasaules standartiem, lai garantētu klientiem naftas produktu transportēšanas drošību, augstu pakalpojumu kvalitāti un optimālus piegādes termiņus.